«Зроблено в ТОВ «ДЕДДЕНС АГРО» – зроблено з любов’ю»

Ось і розцвіта весна. В ТОВ “ДЕДДЕНС АГРО” повним ходом ідуть весняні роботи. Про свою продукцію у тепличному господарстві розповів генеральний директор ТОВ “ДЕДДЕНС АГРО” Віктор Щербачук.

Перші цьогорічні органічні огірки потраплять незабаром до столу українців завдяки підприємству ТОВ «ДЕДДЕНС АГРО». Багатьма вже забутий неповторний запах та смак щойно зірваних на городі огірків наша продукція поєднує з ранніми строками достигання та справжньою європейською якістю. Ми не використовуємо жодних гідропонів чи стимуляторів росту, від яких плоди ростуть швидко , однак всередині ще лишаються недостиглими та водянистими. Ми не застосовуємо жодної «хімії», котра може викликати алергію чи можливі розлади шлунку та є небезпечною для дітей. Ми суворо дотримуємось правил органічного землеробства, що ґрунтується на поєднанні останніх досягнень аграрної науки та вікових традицій предків. Тому нашу продукцію сміливо можна вживати і дорослим, і дітям.
Мої наставники завжди вчили мене ставитися до рослин з любов’ю, тоді і врожаї будуть більші, і якість продукції краща. Сьогодні цей досвід впроваджують наші працівники.
Тому я сміливо можу сказати:
«Зроблено в ТОВ «ДЕДДЕНС АГРО» – зроблено з любов’ю» !

Віктор Щербачук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up