Здобули перемогу в третьому овертаймі

Тучинські баскетболістки – найліпші! І підтвердженням цьому є чергова перемога команди дівчат з Тучинської школи (тренер Олег Грицовець) у районній першості, а відтак – у 3 етапі обласної Спартакіади з баскетболу, на якому тучинські баскетболісти представляли Гощанський район.

У 3 етапі обласної Спартакіади з баскетболу брали участь дуже сильні команди з усієї області. Тож день був сповнений емоціями і насичений напруженими поєдинками.

У фінальній зустрічі дівчата Тучинської ЗОШ змагалися з командою Олександріївської ОТГ. Ігри проходили в 4 періоди по 8 хвилин. Перший, другий та третій періоди закінчилися перемогою тучинців із рахунками відповідно 6:2, 8:4 та 12:8. А от під час четвертого періоду команда Олександрії зрівняла рахунок – 14:14.

Такий розвиток подій, зокрема нічийний рахунок, не задовольняв ні тучинців, ні представників із Олександрії.

Відтак команди вийшли в 5-хвилинний овертайм . Результат – нічия 16:16. І знову 5-хвилинний овертайм…. І знову нічия! І лише в третьому овертаймі команда Тучинської ЗОШ отримала переконливу перемогу з рахунком 20:16 і впевнено вийшла в 4 етап змагань, який відбудеться в місті Березно.

Команду Тучина представляли Наталія Саганюк, Емма Стичаковська, Валерія Стадник, Аліна Гаврилюк, Валентина Нестерук, Божена Бадічел, Інна Стадник, Ілона Оверчук, Ольга Рисвянець, Тетяна Гергелюк, Анна Косинець, Юлія Матеюк. Особливо в грі виділилися Наталія Саганюк, Емма Стичаковська, Валерія Стадник, Аліна Гаврилюк та Валентина Нестерук. Найбільше м’ячів було закинуто Саганюк Наталією та Стичаковською Еммою.