Володимир Кирильчук привітав голів попередніх скликань

І не лише їх. У свято Андрія Первозванного в актовому залі Тучинської сільської ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке офіційно відзначається в Україні 6 грудня. На урочистості запросили працівників виконкому сільської ради, місцевих депутатів, а також голів попередніх скликань сільської ради й депутата Гощанської районної ради Степана Вознюка.  

Насамперед працівників органів місцевого самоврядування привітав голова Гощанської районної ради Олександр Поліщук. Він вручив Тучинському сільському голові Володимирові Кирильчуку Почесну грамоту районної ради й побажав усім присутнім здоров’я, професійних успіхів, миру в домівках і в Україні.

Володимир Кирильчук привітав голів попередніх скликань

Відтак численні грамоти Володимир Кирильчук вручив працівникам виконкому, депутатам й подяки колегам-головам, які очолювали Тучинську сільську раду попередні скликання. Поміж ними були Василь Сачук, Павло Ткачук, Микола Мичак, Юрій Мартинюк.

Окремі слова вдячності прозвучали на адресу депутата Гощанської районної ради Степана Вознюка. Він не є депутатом від цього округу, однак чи не щодня буває в Тучині й цікавиться проблемами місцевих мешканців. Не просто цікавиться, а й допомагає вирішувати.

Працівників Тучинської сільської ради привітали колишні голови сільради Микола Мичак і Юрій Мартинюк. Зокрема Юрій Мартинюк зауважив, що самоврядування – це те, що рятує громади. І потрібно сподіватися, що Україна таки зрозуміє, що основа українського духу, національного менталітету – це село. І потрібно його зберегти.

У своєму виступі він пригадав людей, які доклали багато зусиль для становлення Тучина. Це Ганна Щербак, яка власне ініціювала будівництво самого приміщення сільської ради, Микола Зінчук, який був справжнім господарем Тучинської сільської ради, патріотом. Ці люди працювали тут, жили і розвивали громаду.

Не омив Юрій Мартинюк своєю увагою й багаторічну, надійну праву руку всіх голів – секретаря сільради Людмилу Будько.

«Це та людина, яка оберігала, оберігає і буде оберігати всі таємниці Тучинської сільської ради, – жартома зауважив Юрій Мартинюк. – Це справді професіонал свого діла»

Свої пісенні привітання подарували присутнім на урочистостях учениці Тучинської школи Юлія Пацкова, Анна Дмитрук, Надія Янчук, ансамбль місцевого Будинку культури. Ведучими на святі були головна бухгалтерка Оксана Гирак і провідний фахівець із соціальної роботи Вікторія Дмитрук. 

Ірина Повар.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//ofgogoatan.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up