Вільний птах у людському соціумі

Так одним реченням можна схарактеризувати начальника Рівненського авіаційно-спортивного клубу ТСО України Олексія Кособуцького.

Перед інтерв’ю із черговим героєм нашої публікації, а саме з начальником Рівненського авіаційно-спортивного клубу ТСО України (практична база розміщується у Воронові) Олексієм Кособуцьким, маю поділитись емоціями, які відчула в день перебування на аеродромі. Зокрема розповісти про свій перший політ на літаку «Вілга-35а».

Зустріч із Олексієм Кособуцьким була запланована заздалегідь, а отой політ – цілком неочікуваний для мене сюрприз, від якого я почула неймовірне задоволення. Уявіть собі: ти сідаєш у кабіну моноплана, умикається двигун. Упродовж кількох хвилин серце літака прогрівається, набирає обертів. Від гулу мотора в кабіні шумова завіса, від якої рятують навушники. Відтак залізний птах поволі починає їхати по землі. Прискорення – і його колеса зависають у повітрі. У цю мить ти відчуваєш себе вільним птахом і водночас усвідомлюєш цілковиту залежність від вправності пілота.

До слова кажучи, мені дійсно поталанило літати зі справжнім фанатом свого діла, досвідченим пілотом із 33-річним стажем Олексієм Кособуцьким. Тож у кабіні літака я спокійно спостерігала, як ми віддаляємось від землі й наближаємось до хмар. Більше того, цього дня відвідали аеродром гості з Києва, яких, власне, буксирував у небо на планері наш літак. З його кабіни я спостерігала за рівненькими смугами сільських городів, рядами будинків, лісовими насадженнями. Словами вкрай складно передати емоції, які вирували в моїй голові, серці. Скажу лише одне: це було неймовірно. І це варто спробувати всім.

Інтерв’ю з Олексієм КОСОБУЦЬКИМ читайте в наступному номері «РК».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up