В Україні можуть здешевити розмитнення євроблях. Усе залежить від нардепів

Процес розмитнення автомобілів на єврономерах подешевшає, якщо Рада ухвалить відповідний документ. Про це пише Антикор.

Як відомо, на розгляді профільного комітету Верховної Ради знаходиться законопроект №3270, який може значно здешевити розмитнення євроблях в Україні. Автори цього документа виходять з того, що в Україні б/у автомобілі коштують в середньому на 40-70% дорожче, ніж у країнах Європейського Союзу. Але це не відповідає задекларованій меті руху України в бік євроінтеграції.

Тому вони пропонують розраховувати при ввезенні автомобіля ПДВ без урахування акцизної ставки і мита. Це повинно помітно знизити вартість розмитнення.

У даний час законопроект №3270 перебуває на розгляді профільного комітету українського парламенту. Відтак його мають передати на розгляд уряду і лише після цього він надійде на затвердження депутатів Верховної Ради.

Раніше Антикор повідомляв про можливість появи в Україні пільгового розмитнення євроблях. Мова йде про учасників АТО.

Зокрема, АТОшникам, які є власниками євроблях, буде дана можливість виплатити акциз і ПДВ протягом 36 місяців рівними частинами. При цьому їм не будуть нараховуватися відсотки за розстрочку. У документі зазначається, що вартість сертифікації, послуги брокерів і мита також включать у витрати на розмитнення автотранспорту.

Нові умови торкнутися легкових авто, автобусів, а також вантажівок загальна маса яких не повинна перевищувати 3,5 тонн, мотоциклів і причепів до них у кількості не більше одного для кожного типу ТЗ.

Зауважимо, що кожен АТОшник зможе скористатися розстрочкою одноразово до 1 січня 2025 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up