У Гощі стартує культурно-мистецька медіашкола для дітей

У Гощі, Рівному та селі Привільне Дубенського району розпочалася реєстрація для участі в культурно-мистецькій проекті «Медіашкола прямує в громади» для дітей і підлітків віком від 10 до 15 років.

Медіашкола – це експрес-курс, який навчить створювати якісний відеоконтент і мотивуватиме до отримання професійних знань з відеовиробництва. Крім того, спеціалісти розповідатимуть учням про історичні місця, відомих людей краю, культурне життя області.

Навчання триватиме два місяці – з липня по серпень. У нашому селищі узяти участь у навчальному інтенсивні зможуть 10 дітей. Куруватиме реалізацію проєкту в селищі голова ГО «Платформа жіночих ініціатив «ДіяМи» Наталія Калька.

Медіапроєкт, який реалізовуватиметься в Рівненській області для дітей та підлітків покликаний розширити культурний світогляд його учасників та учасниць, познайомити їх із туристичною привабливістю рідного краю.

Зі слів керівниці проєкту Олени Семенович, на учасників навчального інтенсиву чекатимуть лекції на професійну тематику, воркшопи, індивідуальні заняття, зустрічі з відомими журналістами й культурними діячами, навчальні екскурсії.

– Нам приємно, що Гоща в переліку населених пунктів, де реалізовуватимуть проєкт, – наголошує Гощанський селищний голова Микола Панчук. – Ми багато працювали, аби привабити сюди туристів, зберегти та відкрити нові туристичні принади. Звісно пандемія Covid-19 вносить суттєві корективи в життя. Попри це, за умови дотримання усіх заходів безпеки, проведення зустрічей на відкритих майданчиках реалізація проєкту є можливою. Сподіваюся, організатори зроблять усе задля того, аби дітям було цікаво й пізнавально, а найголовніше, безпечно. А Гоща в черговий раз заявить про себе, як про культурно та туристично привабливий край.

Проєкт «Медіашкола прямує в громади» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. На Рівненщині це вже вдруге навчатимуть дітей азам журналістської професії. Торік завершили навчання у першій медіашколі 25 дітей із обласного центру.

Ірина Повар.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up