ТОВ «Фапомед Україна» зазнало зухвалого тиску

Наприкінці березня Служба безпеки України на своїй офіційні сторінці у ФБ поширила інформацію щодо спроби нібито «незаконного вивезення з країни масштабної партії товарів протиепідемічного призначення, заборонених урядом до експорту» через митний пост «Ягодин» Волинської митниці. Ні вантажівка, ні товар не належать ТОВ «Фапомед Україна». Проте, Луцький міськрайонний суд наклад арешт на майже 40 тисяч медичних халатів і на вантажний автомобіль DAF, яким здійснювали їх перевезення. Ця інформація також була поширена на вебсайті газети «Рідний край». З цього приводу повідомлю наступне: ТОВ «Фапомед Україна» є компанією зі 100% іноземною інвестицією, яке було створене в 2007 році з метою іноземного інвестування в Рівненську область. Основним видом діяльності фабрики є пошиття швейних виробів (в основному це медичні хірургічні халати) з імпортної давальницької сировини іноземних компаній. 

У березні 2020 року ТОВ «Фапомед Україна» зазнало зухвалого й протиправного тиску з боку державних органів. Очевидно такі дії здійснюються з метою «вислужитися» та показати начебто свою ефективність у цей час.

Уночі 21 березня, саме напередодні Дня працівників СБУ, посадові особи Головного управління СБУ у Волинській області спільно з прокурорами, митниками й прикордонниками безпідставно затримали наш вантаж, а саме: продукти переробки давальницької сировини, які є власністю замовника робіт із переробки – Акціонерного товариства «Фапомед-Медичні вироби» (Португалія).

Зазначена причина затримання є абсолютно надуманою, оскільки, наше товариство не здійснювало експорт халатів ізоляційних медичних, ніяких документів не підробляло і не могло підробити, оскільки вони аналогічні тим за якими ми працюємо вже майже 10 років. 

ГОЛОВНЕ на що слід звернути увагу так це на те, що представники  всіх цих органів загалом не розрізняють такі поняття як «експорт» і «реекспорт». А це ганьба для цивілізованої і правової держави, якою себе позиціонує Україна у Конституції! 

Замість того, щоб допомогти підприємству, де створено близько 250 робочих місць у цей непростий час і розмістити на фабриці державне замовлення на пошиття халатів чи інших медичних виробів і в такий спосіб забезпечити захист медиків, окремі чиновники з особистих мотивів перешкоджають роботі фабрики і фактично ставлять на межу банкрутства й вимушеного звільнення всіх працівників.

ТОВ «Фапомед Україна» подало апеляційну скаргу на протиправне рішення суду, звернулося до вищого керівництва держави з вимогами припинити свавілля правоохоронців і вживає всіх заходів протидії цим незаконним діям.

Наталія ФАТАЄВА, заступниця директора ТОВ «Фапомед Україна».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up