Стартувала передплатна кампанія на II півріччя 2020 року

З 16 квітня Укрпошта розпочала передплату на газети і журнали на II півріччя 2020 року за друкованими каталогами. Передплату можна оформити за Каталогом видань України «Преса поштою», Каталогом місцевих періодичних видань відповідної філії АТ «Укрпошта».

Терміни проведення передплатної кампанії: на видання загальнодержавної сфери розповсюдження до 16 червня 2020 року; на місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами, але не пізніше ніж до 26 червня 2020 року.

Передплата на поточні місяці 2020 року оформляється: на видання загальнодержавної сфери розповсюдження в обласних центрах і місті Рівне до 15 числа, а інших населених пунктах до 10 числа включно, кожного місяця, що передує передплатному; на місцеві видання до 25 числа кожного місяця, що передує передплатному.

Оформити передплату можна в відділеннях поштового зв’язку та пунктах приймання передплати, у листонош на доставних дільницях або скористатися власним сервісом Укрпошти «Онлайн передплата» на сайті www.ukrposhta.ua (на видання загальнодержавної сфери розповсюдження). Це дуже зручно і актуально саме зараз, у період карантину, оскільки оформити передплату можна не виходячи з дому, розрахуватися платіжною картою, а за часом це займає лише 3–5 хвилин.

Під час передплатної кампанії на II півріччя 2020 року заплановано проведення трьох акцій для клієнтів. Це зокрема, акція «Я люблю передплату». При оформленні передплати на будь-які видання терміном не менше ніж на 6 місяців передплатник може стати учасником розіграшу цінних подарунків від Укрпошти – смартфону, мультихлібопечі, мікрохвильової печі, блендеру, праски, електрочайника.

Проєкт з доброчинної передплати «Відкрий дитині світ читання!». Можливість оформлення передплати видань дитячої тематики на адреси дитячих будинків-інтернатів України, що є доброю нагодою подарувати дітям-сиротам можливість читати сучасні українські видання. Одночасно під час передплати видання на 6 місяців передплатник може отримати подарунок від Укрпошти, оскільки за бажанням стає учасником акції «Я люблю передплату».

Акція «Декада передплати». Можливість передплати окремі видань за зниженими цінами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up