Служити в армії – це своєрідний подвиг

Минулого вівторка в Гощанському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулись чергові проводи юнаків на строкову службу. Загалом під час другої хвилі призову 2020 року на строкову службу провели 8 юнаків із Гощанщини. Це Михайло Бордюг із Підлісок, Максим і Юрій Кручки з Бочаниці, Олександр Мисов із Вільгора, Дмитро Стичаківський із Тучина, Костянтин Коробчук із Дуліб, Роман Мруг із Річиці та Віталій Тутевич із Малинівки. 

На подвір’ї установи 23 червня зібрались представники військового комісаріату, призовники і їхні батьки, родичі, друзі.

– Сьогодні тут зібрались наймужніші юнаки, – зауважив військовий комісар Руслан Ткачук. – Адже з огляду на пандемією, яку ми переживаємо, а також події на Сході нині служити в армії – це своєрідний подвиг. Хлопці йдуть в армію, аби оволодіти військовою спеціальністю. Тобто навчитися користати зі зброї, керувати військовою технікою тощо.

Водночас Руслан Валерійович заспокоїв батьків, запевнивши, що їхні сини не залучатимуться до військових дій у зоні ООС (АТО). На це є заборона президента та рішення Ради національної безпеки й оборони України. Лише добровільно солдат може укласти контракт про проходження служби, та то для цього потрібно бути дуже наполегливим.

Руслан Ткачук побажав призовникам високо тримати планку району, зайняти свою нішу в лавах армійців. Також він зауважив, що, як показує практика, близько 15% солдатів залишаються служити за контрактом. Адже сьогодні військовослужбовці належно забезпечені матеріально, нормально харчуються згідно зі стандартами НАТО, безкоштовно лікуються тощо. Тому якщо хтось із юнаків виявить бажання укласти контракт після проходження строкової служби, він радо допоможе.

З Богом у серці побажав пройти цей шлях і благословив призовників на щасливе повернення додому настоятель храму святого Василія Великого отець Олег Купців.

Нагадаємо, з огляду на карантинні обмеження цьогорічний весняний призов на військову строкову службу перенесений на травень-липень. Призову на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та особи, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Ірина ПОВАР.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up