Професійне свято Національної гвардії України

Національна гвардія України 26 березня святкує день свого створення. Багато мешканців Гощанщини проходять службу в лавах гвардійців. Вітання командира 2 Галицької бригади Національної гвардії України полковника Сергія Шуляка із святом.

Дорогі побратими!

26 березня своє професійне свято відзначають ті люди, для кого «честь, доблесть, відвага» є не просто словами, а щоденним життєвим кредом. Шість років військовослужбовці Національної гвардії України забезпечують обороноздатність країни, в той же час виконуючи правоохоронні функції, завдання із захисту та охорони загальнолюдських цінностей. Пройшовши крізь пекло війни, гідно витримавши усі випробовування, гвардійці здобули повагу всього українського народу і визнання міжнародної спільноти.
Сьогодні Україна стоїть перед новою загрозою. І знову Національна гвардія на передовій, і знову виконує найвідповідальніші завдання, надаючи допомогу медикам та населенню у боротьбі з поширенням епідемії COVID19.
Я вдячний особовому складу та колективу 2 Галицької бригади за успіхи і здобутки, за вашу мужність і витримку, за сумлінну службу, професіоналізм та вірність Військовій присязі!
Вітаю всю нашу військову родину з Днем Національної гвардії України! Бажаю вам та вашим сім’ям доброго здоров’я, невичерпного оптимізму, злагоди, нових звершень! Нехай сильною буде наша віра у перемогу!
З повагою полковник Сергій ШУЛЯК.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up