Про нас

Про нас

Шановні мешканці Гощанщини, а також усі, хто, незалежно від місця приписки чи перебування, завітав на сайт Гощанської районної газети «Рідний край». Колектив редакції тривалий час працював над створенням сайту й із нетерпінням очікував того дня, коли вперше зможе розмістити на ньому інформацію про важливу подію в житті району. Цей день настав. Ви – на сайті Гощанської районної газети «Рідний край»! 

Сьогодні ми робимо перший крок і будемо намагатися зробити все від нас залежне, щоб проект впевнено розвивався, допомагав і вам, і нам. Віримо, що з вашою підтримкою нам це вдасться і сподіваємось, що вам у нас сподобається. Якщо ж ні, то просимо повідомляти адміністраторів сайту про найменші незручності щодо користуванням сайтом. Ми чекаємо конструктивних зауважень та рекомендацій щодо поліпшення якості газети «Рідний край», інформаційного наповнення сайту. Ми обов’язково врахуємо їх і зробимо сайт більш зручним і корисним для вас.

Запрошуємо до співпраці УСІХ, кому не байдужа доля Гощанщини. Порушуйте проблемні питання, повідомляйте приємні новини, долучайтесь до форуму. Реєструйтесь, заходьте, пишіть.

                                                            “Ріднокраївці”

 
//onemboaran.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up