Підтримайте волонтерів, долучайтесь до групи

У Гощі створили тематичну інформаційну платформу для пошуку потенційних власників безпритульних собак. Адміністратором групи «Браття наші менші. Гоща» у ФБ є уродженка Бердянська, а нині гощанка Олеся Божок.

Група «Браття наші менші. Гоща» є складовою клубу «Лапа», відкритого благодійним фондом Інеси Шишкіної по захисту безпритульних тварин. Раніше діяльність клубу «Лапа» поширювалась лише на території міста Рівного. Водночас чимало безпритульних тварин є у районах і селах області. У кожному з них місцева влада шукає власні методи боротьби з безпритульними тваринами – стерилізують, вакцинують, або ж просто вбивають. Аби не допустити насилля на друзями нашими меншими й водночас вберегти людей від нападів бродячих собак волонтери шукають небайдужих людей, які б хотіли дати прихисток цим тваринам.

На своїй сторінці Інеса Шишкіна зокрема написала: «Наші волонтери допомагають безпритульним тваринам, тим хто загубився чи потребує допомоги в районних центрах. Недавно створена група Допомога безпритульним тваринам Березнівщини, яка вже активно працює та допомагає! Тепер це Гоща. Незабаром чекайте створення нових тематичних груп в інших районах! Куратор групи в Гощі є Олеся Божок!

Підтримайте волонтерів, долучайтесь до групи

Для чого ці групи на місцях? Працюючи в Рівному та районі не завжди розумієш ситуацію з кількістю безпритульних, а про всю область і мови нема. Тому ми шукали та шукаємо далі небайдужих людей, які розуміють що країна починається з них, готові інформаційно допомагати розібратись в головних проблемах та спільно знаходити шляхи для вирішення цих проблем на місцях.
Додавайте друзів та знайомих з Гощанського району! Бути добру!».

Підтримайте волонтерів, долучайтесь до групи «Браття наші менші. Гоща».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up