Нові можливості для людей з інвалідністю

Стартує соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

Міністерство соціальної політики України, ГО «Прометеус» й Асоціація «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю щодо реалізації соціального проєкту «Ти можеш усе! Можливості безмежні!», повідомила начальниця відділу персоніфікованого обліку осіб, що мають право на пільги управління управління соцвального захисту населення Гощанської РДА Ірина Шевчук. Меморандум спрямований на підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння в їх подальшому працевлаштуванні в ІТ-компаніях.

Проєкт передбачає безкоштовне навчання для осіб з інвалідністю на онлайн-курсах Prometheus, надання менторської підтримки викладачів провідних українських вишів, а також отримання відповідних сертифікатів після успішного навчання. Відтак власники сертифікатів зможуть брати учать у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.

Проєкт реалізовуватиметься у кілька етапів і триватиме наступні півроку. Наразі триває реєстрація. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, кілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року та триватиме 14 тижнів, ще тиждень – складання тестів і отримання сертифікатів, а далі конкурси на вакантні посади.

Ознайомитись з проєктом можна за посиланням https://education.msp.gov.ua/

Для реєстрації на курси необхідно натиснути на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

На сторінці, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРАЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС.

ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім обрати додаткові (за бажанням).

Адміністративні питання edu@msp.gov.ua

Технічні питання support@prometheus.org.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up