Медовий край на Гощанщині

27 лютого голова райдержадміністрації Романюк Василь відвідав підприємство ТОВ «Медовий край», яке випускає продукцію під торговою маркою «Країна_меду».

Продовжуючи знайомство з успішними кампаніями району, очільник району під час спілкування з директором ТОВ «Медовий край» Вітою Матвійчук обговорив основні напрямки роботи та подальші перспективи підприємства, розповідається на сторінці РДА у ФБ.

ТОВ «Медовий край» працює в медовому бізнесі з 2013 року. Компанія є постачальником якісного меду до багато країн світу, зокрема, до країн Європи, США, Азії та Ізраїлю. Найбільше поціновувачів корисного продукту – у Німеччині.

На підприємстві впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000:2005. Сучасна лабораторія і виробниче обладнання забезпечують збереження природної натуральності і корисних властивостей меду від пасіки до покупця. Виробничі потужності підприємства дозволяють переробляти понад 40 тонн за зміну.

Пасічники з усіх куточків України стабільно постачають компанії якісний продукт. Кожна партія продукції «Медовий_край» проходить випробування в лабораторії на відповідність ГОСТу і якості меду.

Окрім позитивних моментів, Віта Олексіївна порушила питання заготівлі меду у місцевих бджолярів. Василь Афанасійович запевнив, що в найближчому часі дане питання він обговорить з пасічниками району.

Отож, Гощанщина відкрита для розвитку різнопланового бізнесу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up