Каштановий флешмоб Юліани Леусь

Поруч із редакцією кілька років стоїть чималенький пеньок. Його привезли з Майкова разом із кількома меншими. Було створено на лоні природи декоративний міні-стіл та кілька стільців: інколи нам, журналістам, хочеться побути з думками наодинці. Час ішов, і  пеньки меншого розміру почали трухлявіти, а відтак з елементів декору перейшли у розряд дров. Напевно, така ж доля чекала б і їхнього більшого колегу. Та сталося інше.

Усі ми, працівники редакції газети, — сімейні люди. Час від часу в редакції бувають і наші діти. Бавлячись, інколи підкидають нам чудові ідеї для реалізації певних задумів. Так сталося і цього разу.

Років із чотири тому Юліана, донька керівниці комп’ютерного відділу газети Наталії Леусь, бавилася біля пенька каштанами. Кілька з них потрапило в його спорохнявілу середину. Яким же було наше здивування, коли один із них проріс! Нині ця дивовижа поволеньки перетворюється в красиве, міцне дерево. Ще за рік чи два його разом із пеньком сміливо можна буде пересадити в землю. Ось так дитяча забава підказала нам, дорослим, цікаву ідею, яка полягає в тому, що замість пластикових чи керамічних горщиків для висаджування певних порід дерев (зокрема карликових), чагарникових рослин та квітів можна використовувати й пеньки. Необов’язково старі. Погодьтеся, для прикрашування присадибної ділянки задумка добра та, головне, дуже дешева у виконанні. Таким чином можна спробувати садити горіхи, абрикоси, вишні тощо. До слова кажучи, цей задум я вже реалізовую і сам. Результати є! Але й то ще не все. Цей задум реалізовують і працівники селищної ради: у Гощанському парку можна побачити старі пеньки, на яких висаджено квіти та папороть. Як кажуть, дешево й оригінально!

Звісно, кожну ідею можна конвертувати в гроші. Але ми не настільки корисливі, тому просто пропонуємо взяти її на озброєння. І задля поліпшення благоустрою наших приватних садиб, і задля поліпшення вигляду населених пунктів. По суті, Юліана започаткувала своєрідний флешмоб. Флешмоб, який уже стає корисним людям! Підтримаємо дівчинку?

Олександр ФОРМАНЧУК.       

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up