Є діти – буде майбутнє

Незважаючи на деяке зменшення народжуваності і сучасний соціально-економічний стан, селище Гоща має потужний заклад дошкільної освіти – ясла-садок «Малятко».

23 лютого дитсадок відвідали голова райдержадміністрації Романюк Василь та Гощанський селищний голова Микола Панчук, говориться на сторінці райдержадміністрації у ФБ.

Завідувач дошкільного навчального закладу Людмила Каленчук розповіла, що садочок має чим похвалитися: «Не зважаючи на те, що заклад розрахований на 160 місць, у 8 групах виховується 215 діток, та у електронній черзі – ще понад 100 малюків. Найбільше – до ясельної та молодшої груп. Є багато охочих здобувати дошкільну освіту саме у нашому ясла-садку «Малятко» не тільки дітлахів з Гощі, а й із сусідніх сіл району», – додала Людмила Дмитрівна.

У дитячого закладу є власна пральня, кухня та простора актова зала, у якій діти демонструють свої таланти, працює медична сестра та логопед. Спальні кімнати обладнані сучасними ліжечками, а просторі ігрові з великими вікнами ущерть заповнені іграшками та навчальними матеріалами.

Два роки тому було добудовано сучасний корпус дитсадка для двох груп дошкільнят на 50 дітей із окремими ігровими, спальнями та санвузлами, великим спортзалом та ігровими майданчиками на подвір’ї. Вартість будівництва корпусу становила майже 9 мільйонів. Із них 1 мільйон 96 тисяч гривень – кошти Гощанської селищної ради, 1 мільйон 210 тисяч – обласний бюджет, решта – державний. За ці кошти вдалося не лише добудувати нове приміщення, а й утеплити фасад усієї будівлі дитсадка, оздобити його, установити огорожу та ліхтарі на вулиці.

Оскільки черга до дошкільного навчального закладу щорічно збільшується, є потреба у добудові додаткових груп або будівництва нового дитячого садка.
Питання наразі вивчається Гощанською селищною радою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up