Я онуці подарував «Рідний край»

Нещодавно онуці виповнилося 4 роки. Довго думав, що подарувати дитині. Бабуся радила одне, я задумався над іншим. Принести просто подарунок – це тривіально. Дитина гратиметься ним якийсь час, потім зацікавиться іншим, а подарована вами іграшка припадатиме пилом. Тож закортіло подарувати щось не просто цікаве, а таке, що буде корисним і дитині, і її батькам.

Прозріння настало миттєво. Вирішив подарувати онуці квитанцію про передплату газети «Рідний край». Отож, починаючи з 1 липня, дитина 26 разів отримає подарунок від дідуся. Бо щосуботи листоноша, яка принесе їй газету, нагадає: «Злато, тут тобі дідусь знову щось передав». А я, щоб ви знали, попрошу листоношу ще й по шоколадці щоразу дитині дарувати (звісно, оплативши вартість заздалегідь). Скажете, що 4-річній дитині газета ще не цікава? Що вона не вміє читати? Але букви вивчати треба. То чому б це не зробити разом із «Рідним краєм»? Тим паче, з тим, який подарував дідусь.

Метеоритом пролетів червень. Багато хто за ділами, городами, бур’янами, коронавірусом, намаганнями десь знайти роботу й таку-сяку копійку для сім’ї не встиг передплатити газету «Рідний край». Це не пізно зробити й сьогодні. Адже районку можна передплатити в будь-який час і в будь-якому відділенні «Укрпошти». Нагадую, ціна місячної передплати становить лише 21,74 грн (без урахування вартості оформлення). Тому не гайте часу. Передплатіть газету «Рідний край» до 25 липня, і вже з 1 серпня улюблене видання тішитиме вас та ваших рідних новинами рідного краю.

Олександр ФОРМАНЧУК.

Я онуці подарував «Рідний край»
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up