Гощанське відділення поліції інформує

До уваги жителів Гощанського району!

Пам’ятайте, що карантин – це не просто канікули або відпустка, а велика відповідальність, яка покладається на кожного з нас.

Також наголошуємо батькам, дідусям та бабусям, що під час карантину діти повинні щонайменше контактувати з оточуючими, не повинні перебувати у місцях скупчення громадян, відвідувати кафе та інші розважальні заклади. Більшість дорослих під час карантину залишають дітей з бабусями та дідусями, то варто нагадати, що Ваші бабусі та дідусі, батьки та інші родичі старшого віку знаходяться в зоні високого ризику. Що старша людина та що більше хронічних захворювань вона має, то більш небезпечним для неї може бути SARS-CoV-2. У дітей та молодих людей легка форма коронавірусу може виглядати як застуда, а тому не варто зайвий раз використовувати карантин як привід посидіти за родинним столом.

Карантин та обмеження проведення масових заходів запроваджується для того, аби зменшити ризики поширення коронавірусу.

Працівниками Гощанського відділення поліції вживаються заходи щодо недопущення порушень вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Нагадуємо, що речові ринки з понеділка, 16 березня, тимчасово змушені призупинити свою роботу.

Торгівля промисловими товарами припиняється не лише у Гощанському районі, а й в усій області. Це стосується й пересувних речових ринків, що заїжджають у села.

Такі обмежувальні заходи спричинені впровадженням всеукраїнського карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу в області. Адже саме на ринках відбувається масове скупчення громадян, тому є підвищений ризик передачі інфекції COVID-19.

Пам’ятайте, що від правильного дотримання умов карантину залежить не лише ваше здоров’я, а й здоров’я Ваших близьких та інших осіб.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up