Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль відвідав Гощанщину

Сьогодні, 17 квітня, у Гощанському районі з робочим візитом перебував голова Рівненська обласна державна адміністрація Віталій Коваль.

Метою візиту було вивчення ситуації щодо спроможності Гощанської ЦРЛ у лікуванні пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусною інфекцією COVID-2019.

Насамперед у супроводі голови Гощанської РДА Романюк Василь та головного лікаря Гощанська центральна районна лікарня Галина Козяр-Грицак посадовець відвідав інфекційне та приймальне відділення, відділення реанімації та інтенсивної терапії, операційний блок Гощанської центральної районної лікарні та інші відділення.

Ознайомившись з матеріально-технічною базою та обговоривши питання готовності Гощанської ЦРЛ в складних умовах фінансування В. Коваль був приємно вражений якісно проведеним ремонтом у стислі терміни та матеріально-технічним забезпеченням.  Відтак, інфекційне відділення у 5 боксах може прийняти 10 хворих на COVID-19. А у разі збільшення кількості хворих на коронавірус в лікарні готові прийняти ще 40 людей, для цього перепрофілювали інші відділення. Загалом ЦРЛ має 175 ліжок.

Нині в медзакладі є 5 апаратів ШВЛ. Разом з тим, обговорили питання забезпечення Гощанської ЦРЛ високоінтелектуальним апаратом штучної вентиляції легень.

Потому голова ОДА Віталій Коваль оглянув об’єкт реконструкції будівлі Горбаківського НВК під дитячий садок в рамках президентського проекту «5+5+5».

Спільно з головою Гощанської райдержадміністрації Василем Романюком, головою Гощанської районної ради Олександр Поліщук, начальником відділу освіти Гощанської райдержадміністрації Олексій Савонік та Горбаківським сільським головою Володимиром Бойком обговорили перспективи реалізації проєкту у 2020 році.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up