Дозволено працювати продовольчим та аграрним ринкам

Продуктовим ринкам дозволять відкриватись. Таке рішення, яке анонсували ще на початку тижня, прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України 29 квітня. Прем’єр Денис Шмигаль наголосив, що діяльність відкритих ринків суворо контролюватимуться на предмет дотримання санітарних норм. Прийнята постанова у четвер, 30 квітня, буде опублікована в «Урядовому кур’єрі», повідомляє Суспільне.

Як зазначив на брифінгу після засідання уряду міністр економіки Ігор Петрашко, діяльність ринків та дотримання карантинних норм будуть контролювати представники Держпродспоживслужби, по дві людини на кожен ринок. Загалом в Україні є 872 базари, які можуть відкритись до кінця цього тижня.

Зазначимо, що, попри такий крок уряду, рішення про відкриття або невідкриття ринків приймають органи місцевої влади.

Нагадаємо, у вівторок, 27 квітня, прем’єр Денис Шмигаль зазначив, що Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розробили чіткі критерії роботи продовольчих ринків та алгоритм контролю.

Йдеться про відкриття 281 продовольчого ринку по всій території України, які зможуть функціонувати в режимі не гірше, ніж супермаркети. Тобто з дотриманням жорстких санітарних норм, порушення яких будуть суворо каратися, аж до закриття роботи ринків на певний період.

Нагадаємо, у Рівному речові ринки закрили з 16-го березня, продовольчі – з 18-го.

У період карантину в Рівному дозволили роботу продуктових магазинів та супермаркетів, «Епіцентру», відділів із побутовою хімією, аптек, ветклінік, АЗС, СТО, згодом дозволили відкритись ломбардам та кредитним спілкам, магазинам із насінням та автозапчастинами. Із 27 квітня дозволили відкритись кіоскам з реалізації хлібобулочних виробів, точкам із ремонту взуття та виготовлення ключі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up