“Дорогами поета на Рівненщині”

Шевченківську естафету «Дорогами поета на Рівненщині» з Острожчини передали для Гощанського району. Керівник апарату Острозької РДА Людмила Козак вручила Шевченківську естафету голові Гощанського району Василю Романюку.

Тематична естафета передається у вигляді сувенірного альбому, у якому відображаються усі літературно-мистецькі заходи, що відбулись впродовж року в районі за участю учнів, студентів, громадських діячів, письменників, приурочені вшануванню пам’яті генія українського народу Тараса Шевченка.

Така акція відбувається щорічно. Естафета проходить у районах, де в 1846 році побував Тарас Шевченко, а саме: Радивилівському, Дубенському, Здолбунівському, Острозькому, Гощанському та Корецькому.

Стартувала вона 31 рік тому, в 1989 році у селі Пустоіванному Радивилівського району (біля Шевченківської криниці) з ініціативи обласної організації Національної спілки письменників України. Тоді вона називалася «В сім’ї вольній, новій».

Метою заходу є популяризація творчості Тараса Шевченка.

На сцені Острозького РБК виступили художні колективи, талановиті письменники Рівненщени, які у своїх творах декламували велич українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча.

Після завершення заходу гості заходу поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up