Добре діло

Для вас знову продуктивні новини. Як обіцяв, пишу лише тоді, коли виконані реальні дії.

Одним з пріоритетних напрямів моєї роботи є турбота про кожного окремого представника громади. В період карантину найбільше страждають незахищені верстви населення: одинокі люди похилого віку, інваліди.

Провели з колегами селищної ради ретельний аналіз списку людей, що потенційно потребують такої адресної допомоги.

Провів перемови з місцевими підприємцями. Зібрали продуктові пакети. Вчора розвезли першим адресатам. Вручили з дотриманням усіх заходів безпеки.

Наступний крок. Мій заклик до вас, писати на моїй сторінці в ФБ в особисті повідомлення ПІБ людей, яких ви знаєте, що мають інвалідність, живуть самі, або пенсіонери, яким не можуть допомогти їх рідні з тих чи інших причин. Прошу поставитись до цього прохання совісно та свідомо. Писати тих, хто справді потребує такої допомоги. Поки мова йде лише про Гощу.

Друге прохання до людей, які мають змогу допомогти фінансово у закупці продуктових наборів – пишіть в особисті повідомлення.

Третє – зробіть репост цього запису з моєї сторінки у ФБ на своїй сторінці щоб запис побачила уся Гоща у Facebook, і ми змогли виокремити максимальну кількість адресатів для продуктових наборів.

Сьогодні ми повинні підтримати тих, кому надзвичайно важко. Ви зі мною?

Микола Панчук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up