Червона краплина життя

Звичайний червневий день став справжнім святом для тих, хто завітав 2 червня в приміщення Рівненського обласного центру служби крові. Було багатолюдно. Серед усміхнених працівників закладу, сповнених тихою радістю донорів були й мешканці Гощанщини. Об’єм зданих червоних краплин життя рахували літрами.

Анатолій Андрієвський, Сергій Форманчук та автор цих рядків – досвідчені донори. На трьох у них уже майже 130 зданих доз крові. Аби ліпше зрозуміти, скільки це, зазначу: щоразу донор здає 450 грамів крові. Отож у сумарній кількості ці три донори здали вже майже 59 літрів крові – життєдайної рідини, яка врятувала не одне життя діткам, хворим на рак, учасникам АТО, вагітним, людям, що потребували її переливання.

Валерій Клочко, який працює вчителем у Майківському НВК, донором став уперше. Про це чоловік мріяв давно й ось зробив цей важливий крок. Ми раді вітати нашого побратима на цій стежині. Хай душа повниться благодаттю від усвідомлення того, що частинки тебе рятують життя людям. Це почуття окриляє.

Цього самого дня кров здавали й донори-священники, представники Гощанського та Острозького благочинь УПЦ. Для них донорство давно вже стало духовною потребою. Така жертовність є найліпшим прикладом щирої любові до ближнього свого.

Небесна синь сіяла рясний дощик, але на душі було сонячно. Сонячно й радісно, бо гуртом удалося зробити добре діло. Вертаючись автівкою додому, розмовляли про різне, зокрема про те, аби наступного разу десант донорів із Майкова став численнішим.

Олександр ФОРМАНЧУК.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up