Чергові перемоги юних талантів

Хореографічний колектив «Мері» та вихованець гуртка гітарної інструментальної музики Денис Пясецький із КЗ «Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді» гідно представили Гощанщину на Всеукраїнському фестивалі «Майбутні покоління», який відбувся в Луцьку.

В останній день лютого на базі історичного факультету СНУ ім. Лесі Українки (м. Луцьк) відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтва «Майбутні покоління». Фестиваль зібрав яскраву творчу палітру талантів зі всіх куточків України. Гості та учасники фестивалю відкрили для себе світ хореографії, вокалу, інструментальної музики, насолоджувались виступами колективів у найрізноманітніших стилях і жанрах.

Вихованці нашого центру вкотре продемонстрували свою майстерність, мистецький хист, високий професіоналізм. Журі високо оцінило виступи дітей, їх артистизм та запальний характер, образність і яскравість. За результатами конкурсу вони здобули заслужені призові місця, чим довели, що дійсно є найліпшими.

Нагороди колективу «Мері»: I місце в другій віковій категорії (номінація «Сучасна хореографія»); II місце в першій віковій категорії (номінація «Дитяча хореографія»); II місце в другій віковій категорії (номінація «Естрадна хореографія, dance snow»).

Відзначились представники Гощі й у жанрі інструментального мистецтва. Адже саме вихованець гуртка гітарної інструментальної музики Денис Пясецький виборов I місце в цьому конкурсі.

Чергові перемоги юних талантів

За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток хореографічного та інструментального мистецтва, а також за співпрацю в проведенні заходу авторка цих рядків і керівник гуртка гітарної інструментальної музики Антон Гончаров відзначені подяками. А всі учасники конкурсу після його завершення отримали дипломи, медалі та подарунки від партнерів.

Без підтримки батьків і спонсорів ця поїздка була б неможлива. Загалом вартість участі у фестивалі однієї особи становила 300 грн. Оскільки колектив налічує 47 дітей, то це 14100 грн плюс 7700 грн транспортних витрат. Вартість участі та поїздки 21800 грн. З них 3900  грн нам надали спонсори. Тому учасники хореографічного колективу «Мері» та їхні батьки висловлюють щиру подяку за надання фінансової допомоги в поїздці Сергієві Золотарю (ТОВ «Агро – Трак»), Валентині Бук, Сергієві Андріюку, Лілії Савельєвій, Ваграмові Мурадяну. Нехай ваші доброта й щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо всіляких гараздів, здоров’я, процвітання та побільше тепла на вашому життєвому шляху.

 Алла ЦИМБАЛЮК, керівниця хореографічного колективу «Мері». 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up