Бізнес має бути відповідальним!

Вчергове задекларував свою позицію стосовно соціальної відповідальності бізнесу голова райдержадміністрації Романюк Василь під час зустрічі 25 лютого з директором ТОВ “Дедденс Агро” та “Ріттер Біо Агро” Віктором Щербачуком, розповідається на сторінці райдержадміністрації у ФБ.

Бізнес має бути відповідальним!

Окрім соціальної відповідальності, у цих підприємств у пріоритеті – екологія та безпечність продуктів власного виробництва. Це, зокрема, перший в Україні органічний цукор, великий асортимент органічних продуктів, вирощених на орендованих землях нашого району без внесення хімічних засобів обробітку.

«Органічний» бізнес може бути успішним не тільки в країнах Європи, а й на Гощанщині”, – зазначив Віктор Щербачук.

Незабаром розпочнеться набір працівників на роботу – офіційно, з дотриманням всіх соціальних зобов’язань, зі сплатою усіх обов’язкових платежів до бюджету. Жителі навколишніх сіл можуть бути спокійні – обробіток проводитиметься лише органічним способом без використання отрутохімікатів.

Голова РДА запевнив керівника агроформування у своїй підтримці, адже має свій підхід до роботи з бізнесом. «Ми не йдемо до бізнесу з простягнутою рукою, а пропонуємо: Ви чесно сплачуєте податки і наповнюєте бюджет, а ми слідкуємо за тим аби ці кошти були раціонально використані”,- наголосив Василь Романюк.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up