Арешт на товар і автомобіль

На Волині Служба безпеки України  попередила спробу незаконного вивезення з країни масштабної партії товарів протиепідемічного призначення, заборонених урядом до експорту. 

23 березня правоохоронці зупинили на митному посту «Ягодин» Волинської митниці вантажівку, що прямувала до однієї з країн Євросоюзу. Під час митного огляду транспортного засобу було виявлено майже 40 тисяч медичних халатів з нетканого синтетичного волокна. Вартість затриманої партії становить майже 42 тисячі євро. 

Відбулося засідання суду по цій справі. Про це йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду про арешт майна, оприлюдненій 1 квітня на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Відповідно до товарно-супровідних документів продавець (він же і відправник) ТОВ «Фапомед Україна» (смт Гоща, Рівненська область) транспортувало товари протиепідемічного призначення в режимі експорт, що необхідні до запобігання занесенню і поширенню на території України гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом у кількості близько 40 тисяч у ФРН.

Суд наклад арешт на усі майже 40 тисяч медичних халатів. Також арешт наклали й на вантажний автомобіль DAF, яким здійснювали перевезення халатів.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Волинського апеляційного суду протягом п’яти днів з дня її оголошення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up