Акція об’єднання від пластунів Гощанщини

Буквально кілька днів тому в стінах Горбаківського НВК відбулись перші пластові сходини. Тоді на гостину в Горбаків завітали Гощанські пластуни на чолі з їх виховником Тарасом Владичуком. Поміж ними були юнаки з гуртка «Горинські бобри» та юначка пластунка-прихильниця Саша Бугайко під псевдо «Фіалка» з гуртка «Вогняні лисиці».

Активну участь в сходинах взяли місцеві мешканці Інна й Тарас Рябчевські, пластун Сергій Лаворик під псевдо «Француз». У щирій, приємній атмосфері пластуни поділились з горбаківськими школярами Вифлиємським вогнем миру, який скаути доставили із храму Різдва Христового, що у Віфлеємі.

Уже за кілька днів Вифлиємський вогонь миру запалав також у багатьох установах, закладах торгівлі села Горбаків. Зокрема пластуни відвідали директора ТОВ «СГП імені Воловикова» Миколу Пилипчука, побували у місцевій амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Горбаківській сільській раді, магазинах «Кавуся» й «Оксана».

Усюди пластунів зустрічали з радістю й щиро раділи можливості прийняти від них Вифлиємський вогонь – символ миру, любові, добра й об’єднання українців.

Акція об’єднання від пластунів ГощанщиниАкція об’єднання від пластунів ГощанщиниАкція об’єднання від пластунів Гощанщини

Нагадаємо, Вифлеє́мський Вого́нь Ми́ру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа, пише Вікіпедія.

В Україні вогонь, що символізує мир, любов та добро і символічно об’єднує всіх українців поширюють пластуни — українські скаути з 1999-го року. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. З початком російсько-української війни пластуни передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України. 2018 року пластуни передали символічний Вогонь митрополиту Епіфанію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2962165Scroll Up